Deset utkání bez porážky

SK Sokol Brozany - SK Úvaly 2:0 (2:0)
25. kolo | DIVIZE sk. B | -lap-

Náš A tým na jaře ještě neprohrál! O víkendu doma zdolal i nebezpečné Úvaly 2:0.

Dvakrát skórovat se nám podařilo už v prvním poločase. Nejprve tvrdě vypálil Franc, gólman míč neztlumil a dorážející Gnahoui byl úspěšný – 1:0.

Stejná dvojice měla „prsty" i ve druhém gólu. Gnahoui při pěkné individuální akci obešel na levé straně tři protihráče, přihrávkou našel France a ten svou šanci bez problémů proměnil.

Naše úspěšná série trvá, jsme tedy samozřejmě maximálně spokojeni

„V prvním poločase jsme měli více ze hry, což se promítlo i do výsledku. Ve druhé půli nás soupeř docela zatlačil, ale podařilo se nám vítězství udržet. Hodně si toho ceníme. Úvaly totiž byly nejlepším týmem, který u nás zatím hrál. Celkově se fotbal musel líbit, zápas měl na divizi vysoce nadstandardní úroveň. Hrálo se kombinačně, nikdo jen nenakopával míče. Naše úspěšná série trvá, jsme tedy samozřejmě maximálně spokojeni," dodal sekretář Petr Klimeš.

Touto výhrou jsme se vyhoupli už na čtvrtou příčku tabulky, když máme stejně bodů jako třetí Motorlet.

Branky: Gnahoui, Franc
ŽK: 2:0
ČK: ---
Rozhodčí: Štěrba