Proti Štětí rozhodl dobrý nástup do utkání

SK Sokol Brozany - SK Mondi Štětí 5:3 (3:0)
Zimní příprava | -lap-

Ve svém prvním přípravném duelu jsme porazili lídra nejvyšší krajské soutěže ze Štětí o dvě branky.

V domácím prostředí jsme měli parádní nástup a brzy vedli už 3:0. Po změně stran a prostřídání byli o něco úspěšnější hosté.

Byl to slušný zápas, nikdo se nezranil, svůj účel to určitě splnilo

„První poločas byl z naší strany herně vydařený, nechybělo tomu nasazení ani kvalita. Byl to slušný zápas, nikdo se nezranil, svůj účel to určitě splnilo. Štětí nehrálo špatně, docela mě překvapilo," poznamenal manažer týmu Ján Kudlička.

V našem dresu se představily i některé nové tváře. „Mimo kluků z béčka a dorostu zkoušíme Bittengela a Zadinu. Jeden je hráč Dukly a druhý Čáslavi," prozradil Kudlička.

Další přípravný duel sehrajeme v sobotu, kdy hostíme od 11.00 hodin mosteckou juniorku.

Branky: Zadina 2, Pešula, Kalous, Janda - Tichý, Stejskal, Remenec

Sestava: Kudrna - Bittengel, Tupý, Vaněk, Janda, Zadina, Franc, Pešula, Vacek Horák, Brožík (Kolář, Matuszewski, Kalous)

Almanach