V předkole Poháru České pošty jsme nezaváhali

TJ Sokol Libiš - SK Sokol Brozany 0:2 (0:1)
Předkolo poháru České pošty | -pk-

Postup do prvního kola Poháru České pošty jsme vybojovali na hřišti nováčka divizní skupiny B Sokola Libiš.

Vyrovnaná první půle nakonec vyšla lépe v náš prospěch. Prosadili jsme se ve 43. minutě, když Vaněk z postu pravého obránce překopl celou obranu, Mašek zatáhl míč do vápna a předložil jej Horovi, který již neměl problém zasunout míč do prázdné branky… Už bylo na čase, protože štěstíčko bylo od nás odkloněno. Nejdříve v krátkém časovém sledu nastřelil dvakrát tyč Kopecký, po něm ještě orazítkoval břevno dělovkou z vápna Antonín Kühn. Ve druhém poločase jsme měli více ze hry a kontrolovali výsledek. Domácí zbraně neskládali. Bojovali a samozřejmě se snažili výsledek utkání otočit ve svůj prospěch. Bohužel chyba v defenzivní činnosti jejich manko navýšila. Špatnou komunikaci stopera s brankářem využil Franc, který mezi nimi vypíchl míč a pak jej dovedl až do opuštěné svatyně domácích. Poslední čtvrthodinka se již jen dohrávala. Bylo vidět, že obě mužstva jsou v letním přípravném období a dostávají od svých trenérů do těla…

Po roce se historie opakuje. V prvním kole Poháru České pošty přivítáme jako minulý rok FK Baník Most a kdybychom zopakovali výsledek z minulého střetnutí, určitě bychom se nezlobili. V minulém ročníku jsme totiž Baník Most porazili 2:1. V případě postupu do dalšího kola by nás čekal soupeř z utkání FK Lovosice / FK Ústí nad Labem.

Branky: 44. Hora, 75. Franc