Zápas s Chomutovem skončil remízou

SK Sokol Brozany - FC Chomutov 1:1 (1:1)
Zimní příprava | -lap-

Ve třetím přípravném duelu zimního období remizovalo naše A mužstvo na domácí umělce s třetiligovým FC Chomutov 1:1.

Do vedení jsme se dostali po pěkné kombinační akci. „Franc udělal na hranici pokutového území kličku hostujícímu brankáři a naservíroval přihrávku do volného prostoru Kalousovi, který už neměl problém přesně zakončit. Soupeř ale stačil ještě do poločasu srovnat," mrzelo manažera týmu Jána Kudličku. Trefu soupeře zařídil Pikl.

„První poločas byl celkem vyrovnaný, v tom druhém už se mi ale zdálo, že jsme měli mírnou převahu my. Chomutov hodně obměnil oproti podzimu mančaft, trénuje ho nyní Robert Vágner. Podle mě trochu oslabil."

Branky:     Kalous - Pikl

Sestava:     Kudrna - Janda, Tupý, Pešula, Bittengel A. Kühn, Havrda, Zadina, Vacek Kalous, Franc (Ahmed, Matuszewski, Hrebinka, Vr. Brožík)

Šála